Yeni “Deadpool 2” Posterinde Tüm Kadro Bir Arada!

Yeni “Deadpool 2” Posterinde Tüm Kadro Bir Arada! 07 Mayıs 2018

Ağzı bozuk kahramanımız Deadpool 18 Mayıs’ta sinemalarda.

Yılın merakla beklenen süper kahraman filmlerinden “Deadpool 2”nin son posteri yayınlandı. Tüm kadronun bir araya geldiği posterde alevler içinde bir lavabo bile bulunuyor. Yeni poster, filmin Wolverine’i öldüren stüdyodan çıktığını da hatırlatmadan edemiyor!

Ağzı bozuk kahramanımızı bir kez daha beyaz perdeye getirecek filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Karan Soni, Leslie Uggams, Stefan Kapicic, Josh Brolin, Zazie Beetz, Julian Dennison, Jack Kesy, Terry Crews, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna ve Hayley Sales gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise “John Wick” ve “Sarışın Bomba” filmleriyle tanınan David Leitch oturuyor.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır.

“Deadpool 2” ülkemizde 18 Mayıs’ta vizyonda olacak.

  • Beğen
    0

  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha